Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hy! Despre acest forum...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea,Bihor

Hy! Despre acest forum... Empty
MesajSubiect: Hy! Despre acest forum...   Hy! Despre acest forum... Icon_minitimeSam Mar 27, 2010 10:39 pm

Cred ca ar fi cazul sa zic mai multe despre acest forum. E unul adresat in special adolescentilor care vor sa isi petreaca timpul comunicand unii cu altii, care vor sa isi dea liber frau imaginatiei si sa scrie, sa dezbata diverse probleme, sa deseneze etc.
E un forum colorat...viu...vesel. Vreau ca toti utilizatorii lui sa se gandeasca la el ca la un alt Univers...ca la o lume plina de fantezie. L-am creat deoarece doresc ca toti sa isi gaseasca o activitate sau macar o informatie interesanta, folositoare, atractiva de care sa se bucure. Este un forum pentru toti si fiecare parere va fi luata in considerare...fiecare propunere pentru imbunatatire va fi ascultata, deoarece doresc sa fie un formul cat mai amplu.
Sper ca va veti comporta decent...fara certuri.....
Distractie placuta!
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
Chocolate




Mesaje : 46
Data de inscriere : 03/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Targu Jiu

Hy! Despre acest forum... Empty
MesajSubiect: Re: Hy! Despre acest forum...   Hy! Despre acest forum... Icon_minitimeSam Apr 03, 2010 3:26 pm

interesanta idee de forum...mereu ai gandit pozitiv, mesajul forumului e in sine comunicarea foarte indicata pentru cei de varsta noastra. Sper sa devenim prieteni:D
Sus In jos
 
Hy! Despre acest forum...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre anime
» Ca pe orice forum normal...trebuie sa existe un regulament.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Bun-venit :: About us-
Mergi direct la: