Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Seria Twilight

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
funky_angel

funky_angel


Mesaje : 29
Data de inscriere : 13/04/2010

Seria Twilight Empty
MesajSubiect: Seria Twilight   Seria Twilight Icon_minitimeSam Apr 17, 2010 4:53 pm

sper sa nu ma omorati pentru asta Laughing
recunosc ca sunt o fana Twilight, dar numai a cartilor...nu sunt obsedata de personaje sau de actori
ceea ce imi place la aceasta serie este ideea in sine...sunt o fata a iubirilor care par imposibile, dar se termina cu bine...imi place si mai mult pentru ca e cu vampiri care pentru mine sunt niste fiinte foarte senzuale Cool
desi nu sunt obsedata de personaje, am si eu totusi unul preferat: Edward Cullen...imi place caracterul sau (este iubitul perfect) si faptul ca se dedica Bellei 100%
stiu ca este mania Twilight acum si ca nu sunt totusi niste carti foarte bine scrise, dar au prins la public, in special datorita ideii
Sus In jos
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Seria Twilight Empty
MesajSubiect: Re: Seria Twilight   Seria Twilight Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 4:51 pm

woww girl I LOVE YOU !!!!!
YEEE twilight:XX ador cartile:)) deci nu glumesc, nu ma dau mare, nam dc dar am citi cartile in eng fiecare de 2 ori si leam luat pe primele 3 in ro inca de 2 ori:)) daac am citit de ataea ori si inca imi place?
Smile) si eu il ado pe edward:X:X:X wahh:X:X ce nas da p un asemenea sot, nu conteaza sa fie vampir dar a fie:Very Happy:D:
Sus In jos
darlacat

darlacat


Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea.........mai e cazul sa scriu judet si tara? cine nu stie n-are decat sa pice le geografie :))

Seria Twilight Empty
MesajSubiect: Re: Seria Twilight   Seria Twilight Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 1:18 pm

si mie mia placut mult twilight dar cartea a 4-a a fost superba......te-a tinut in suspans si a fost foarte interesanta. ceea ce am observat a fost ca edward era atat de dedicat bellei incat ar fi lasat-o libera. ceea ce nu mia placut a fost atitudinea bellei care incepea sa-si bata joc de edward si jacob prin ce a facut atunci cand a aflat ca e insarcinata.
Sus In jos
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Seria Twilight Empty
MesajSubiect: Re: Seria Twilight   Seria Twilight Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 1:32 am

:-( daa...dar o faea pentru bebe mic a ei. Cred ca lucrurile astea nu le afli decat cand esti in situatia de mama, la inceput si mie mi sa parut un pic ticaloasa, dar dupa gandindu-ma ca poate eu as fi in locul ei. Pai....as sfasia si as rupe toti vampiri si varcolaci....si pe tacsu chiar!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Seria Twilight Empty
MesajSubiect: Re: Seria Twilight   Seria Twilight Icon_minitime

Sus In jos
 
Seria Twilight
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Seria Anita Blake

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Biblioteca :: Carti de dragoste-
Mergi direct la: