Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 How unique are you?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Elyza

Elyza


Mesaje : 45
Data de inscriere : 03/04/2010
Varsta : 28
Localizare : targu jiu

How unique are you? Empty
MesajSubiect: How unique are you?   How unique are you? Icon_minitimeSam Iul 31, 2010 11:04 pm

http://quizilla.teennick.com/quizzes/16857419/how-unique-are-you



Very unique!

You have your own opinion and a different way of seeing things. Instead of being a follower, you are a leader. You make your own decisions, whether they are good or bad, and can never resist a good argument.
Sus In jos
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

How unique are you? Empty
MesajSubiect: Re: How unique are you?   How unique are you? Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 8:46 am

Somewhat unique!
You have a bright, outgoing personality and you're usually happy. People don't upset you easily. Sometimes you're a follower and sometimes you're a leader, it depends on your comfort zone.

Deobicei imi plk sa conduc:)
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
BlueRose

BlueRose


Mesaje : 65
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Timişoara

How unique are you? Empty
MesajSubiect: Re: How unique are you?   How unique are you? Icon_minitimeLun Aug 23, 2010 1:34 pm

Very unique!

You have your own opinion and a different way of seeing things. Instead of being a follower, you are a leader. You make your own decisions, whether they are good or bad, and can never resist a good argument.
Sus In jos
Continut sponsorizat





How unique are you? Empty
MesajSubiect: Re: How unique are you?   How unique are you? Icon_minitime

Sus In jos
 
How unique are you?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Cafenea :: Quizz-uri-
Mergi direct la: