Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Life Unexpected

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Elyza

Elyza


Mesaje : 45
Data de inscriere : 03/04/2010
Varsta : 28
Localizare : targu jiu

Life Unexpected Empty
MesajSubiect: Life Unexpected   Life Unexpected Icon_minitimeSam Iul 31, 2010 11:41 pm

I liked this tv sow so much..it is one of my favourites...when i watch a tv show i don't always watch it cause i'm bored .. sometimes we even learn from the tv shows which we watch...and " Life unexpected" is something we could really learn from...This is what it's about :Dupa ce traieste 15 ani la familii adoptive, Lux decide sa devina o persoana emancipata. Pentru asta are nevoie de aprobarea parintilor sai legali,a sa ca pleaca in cautarea lor. Il cunoaste pe Nate "Baze" Bazile, un barbat care locuieste deasupra unui bar si care ii place sa petreaca noptile imbatandu-se cu prietenii sai in barul din cladirea tatalui sau - pentru care ii plateste chirie - si care ramane uimit atunci cand afla ca are o fata.Lux este foarte suprinsa cand Nate ii spune ca mama sa este Cate Cassidy,starul de la radio-ul local,impreuna cu logodnicul sau, Ryan Thomas. Cand judecatoarea le ofera lui Nate si Cate custodia temporara a fetei,ei accepta sa ii dea fetei familia care ea o merita, fara sa stie ca viata lor se va schimba radical cand vor incepe sa isi dea seama cat timp au pierdut cu fata lor,incercand acum sa recupereze timpul pierdut.....So the most important thing i learned from this show is that you must love your parents no matter what they do...at least you have parents that love you and didn't give you away,they care for you and they want to give everything that they never had.They can be a pain in the ass but be happy that you have parents that care about you...some kids don't even have parents and would do anything to have someone to love them....So please watch this show!! it's amazing!

P.s: I even cried at this show! =))
Sus In jos
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

Life Unexpected Empty
MesajSubiect: Re: Life Unexpected   Life Unexpected Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 8:43 am

Am vazut si eu reclama la acvest serial si tot am zis ca o sa il urmaresc dar la televizor n-am avut chef sa-l vad asa ca imi mai ramane netul. Ai vreun link de la el?
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Life Unexpected Empty
MesajSubiect: Re: Life Unexpected   Life Unexpected Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 10:13 am

Hey.
Din cand in cand mai chimb canalele si dau peste el. Este adevarat ete un serial super desi cand am vazut ca so maritat masa cu ala imi venea sa ma dau cu capu d epereti Smile) Adika as muri sa am un asemenea tata ca Lux, sa fim seriosi este amuzant o respecta o iubeste etc etc si ar faceun cuplu suberb aia 2:)) nu degeaba au un capil impreuna:D..............mai faceti unu !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Life Unexpected Empty
MesajSubiect: Re: Life Unexpected   Life Unexpected Icon_minitime

Sus In jos
 
Life Unexpected
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: I saw this.... :: Seriale-
Mergi direct la: