Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 That's who i am...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

That's who i am... Empty
MesajSubiect: That's who i am...   That's who i am... Icon_minitimeSam Mar 27, 2010 11:06 pm

Deci...cred ca ar trebui sa ma prezint. Imi pare rau sa va dezamagesc, dar sunt doar o simpla fata, careia ii place sa zambeasca, sa citeasca, sa scrie si sa asculte muzika.(melodii cu versuri realiste) Simplu,nu?
Am o fire destul de ciudata....o prietena de-a mea zicea ca sunt foarte complexa,hmmm nu prea stiu ce sa zic despre asta,dar fiecare cu parerea lui.
Urasc sportul,galbenul fosforescent si marea...defapt plaja. Urasc oamenii care se cred superiori, pentru ca efectiv nu sunt si nu pot suporta fitele. Mai demult as fi spus ca urasc oamenii care mint, dar defapt nu e adevarat pt ca traiesc dupa deviza: Toata lumea minte.
Imi place sa rad cand imi vine sa plang...desi nu tot timpul imi reuseste si consider ca oricunde ai merge sau orice probleme ai avea: just be you.


As vrea ca toti userii sa posteze la aceasta categorie pentru ai cunaoste mai bine...
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
den.n

den.n


Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : printre Gayy.:o

That's who i am... Empty
MesajSubiect: Re: That's who i am...   That's who i am... Icon_minitimeLun Mai 17, 2010 7:33 pm

daa nu`ti plc Mareeaa shtiu,:xx da totuai vii cu mine in tabaraa
yee.\:d/
i love u.Mad
"Tuata lumea minte .si u te crezi cuminte.:O" pt Van,De,Vi.... shtii uu.:">
ma duare burtaa.Sad(Sad(
Sus In jos
darlacat

darlacat


Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea.........mai e cazul sa scriu judet si tara? cine nu stie n-are decat sa pice le geografie :))

That's who i am... Empty
MesajSubiect: Re: That's who i am...   That's who i am... Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 11:59 am

Sunt o fire sociabila si ca si tie, imi place sa scriu povesti, poezii, cantece. La mine insa totul este diferit...........eu de multe ori traiesc ceea ce scriu...ma inspir din viata reala. Pentru mine povestile sunt lumea perfecta dupa care aspir........o lume pe care o poti modela dupa cum vrei tu sa ii dai forma, marime culori viata. Este un loc unde te poti ascunde de toata rautatea din aceasta lume........e poarta catre o lume mai buna. Eu nu ma consider nici desteapta dar nici proasta, nici frumoasa dar nici urata, nici normala nici ciudata....las ca oamenii sa hotareasca cum sunt eu dupa felul cum ma comport pentru ca in sinea mea stiu cine sunt cu adevarat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





That's who i am... Empty
MesajSubiect: Re: That's who i am...   That's who i am... Icon_minitime

Sus In jos
 
That's who i am...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Bun-venit :: I am...-
Mergi direct la: