Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am...o problema

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

Am...o problema Empty
MesajSubiect: Am...o problema   Am...o problema Icon_minitimeSam Mar 27, 2010 11:46 pm

Daca apar probleme tehnice, sunteti liberi sa le scrieti aici si voi incerca sa rezolv situatia cat mai repede. O alta solutie ar fi sa imi trm un P.M.(personal messaje) cum doriti, desi sincer as prefera sa existe o oarecare ordine si sa se posteze aici,
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
Chezz

Chezz


Mesaje : 13
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea...du'h !

Am...o problema Empty
MesajSubiect: Re: Am...o problema   Am...o problema Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:17 pm

Smile:) ,Oricum observ ca tu vezi toate problemele =)) asa ca nu prea mai are rost sa iti zic despre faptul ca siteul nu merge =))



Chezz cherry
Sus In jos
 
Am...o problema
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Bun-venit :: Probleme tehnice-
Mergi direct la: