Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pirates On-The-Line :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chezz

Chezz


Mesaje : 13
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea...du'h !

Pirates On-The-Line :) Empty
MesajSubiect: Pirates On-The-Line :)   Pirates On-The-Line :) Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:13 pm

Va plac piratii ? Dar jocurile pe computer ? Daca da (in cazul amandurora) am un joc fain pt. voi ! Singura problema este ca momentan trebuie sa iti instalezi un program...momentan...
http://piratesonline.go.com/#/community/community-home.html



Chezz cherry
Sus In jos
xXLemonChoco




Mesaje : 31
Data de inscriere : 05/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Tg-Jiu

Pirates On-The-Line :) Empty
MesajSubiect: Re: Pirates On-The-Line :)   Pirates On-The-Line :) Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 9:59 pm

nice *_____*
trebuie sa il incerc ca ADOR piratii *________*
si am vrut dintotdeauna sa incep un joc pe calculator cu pirati XD motiv pt care nu am facut-o: .... mi-e leneeeeeeeee TT__________TT
desi cred ca o sa incep sa il joc la vara XDDDDD
Sus In jos
Chezz

Chezz


Mesaje : 13
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea...du'h !

Pirates On-The-Line :) Empty
MesajSubiect: Re: Pirates On-The-Line :)   Pirates On-The-Line :) Icon_minitimeDum Apr 11, 2010 3:32 pm

Si eu ADOR piratii ...Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pirates On-The-Line :) Empty
MesajSubiect: Re: Pirates On-The-Line :)   Pirates On-The-Line :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Pirates On-The-Line :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Jocuri :: About your fav games-
Mergi direct la: