Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bleach

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea,Bihor

Bleach Empty
MesajSubiect: Bleach   Bleach Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:38 pm

Aici se va vb despri anime-ul bleach
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Bleach   Bleach Icon_minitimeLun Apr 12, 2010 12:42 pm

Ei uite unu pe placul meuu:X:X:X: Embarassed Embarassed Embarassed waw deci il adooorrr pe Ichigo , pe White-chan( Toshiro) =))
Este unul dina nimeurile care mie personal mi sau parut lungi dar interesante. In care personajele evolueaza din ce in ce mai mult pe parcursul seriei, fara sa ma plictiseasca, sictireasca sau sa evolueze prea rpd. Si fiecare subiect care apare il determina sa invete cv nou.
Sus In jos
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea,Bihor

Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Bleach   Bleach Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 9:37 am

Si mie imi plk muult acest anime, desi nu am apucat sa il vad pe tot. Oricum...il ador pe Ichigo...pe fratele Rukiei( mie lene sa ii scriu numele) si pe Rukia. Mi se pare un anime foarte interesant cu personaje amuzante si complexe. : x
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Bleach   Bleach Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 12:19 pm

Dap, kuchiki byakuya. Nu prea il inteleg pe tip, dar cand era mic era innebunit sa o intreaca pe Yoruichi:X de mica era tare tipa. Si este tare:> mrr cu pielea ei asa mai ciocolata si nu exagerate formele, si lupatoare perfecta. Totusima intreb ea dc nu are sabie
Sus In jos
BlueRose

BlueRose


Mesaje : 65
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Timişoara

Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Bleach   Bleach Icon_minitimeLun Mar 28, 2011 3:20 pm

Al 2-lea preferat al meu :X Am ratat niste episoade, dar mi s-a parut interesant anime-ul...si amuzant din cauza anumitor personaje (cred ca se stie cine:D). Eh, imi pare rau sa va dezamagesc, dar eu ii prefer pe Shiro-chan , Kyoraku si Yoruichi , Matsumoto. Pe de alta parte, Tousen a fost cam enervant (mai mult chiar decat Aizen) Mad ... as fi spus si Gin, dar cine poate rezista la "Bye-bye" si zambetul lui Laughing
Sus In jos
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Bleach   Bleach Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 1:36 am

W awa !!! Deci ochii lui Gin au facut pentru toata asteptarea sai vedem, si sincer desi parca vreau sa vad poop in naime cu Matsumoto, faptul ca nu iam vazut nici o data asa...ca indragostiti efectiv a crescut romanta. Sincer!
Nota 10 pentru Ultimatul atac a lui Zangetsu!!!!! muhaha e genial buey!!! GENIAL
Sus In jos
BlueRose

BlueRose


Mesaje : 65
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Timişoara

Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Bleach   Bleach Icon_minitimeMar Noi 08, 2011 6:04 pm

ARe ochi frumoasi, dar pacat ca moare la final Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bleach Empty
MesajSubiect: Re: Bleach   Bleach Icon_minitime

Sus In jos
 
Bleach
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Desene animate noi :: Anime-
Mergi direct la: