Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Death Note

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

Death Note Empty
MesajSubiect: Death Note   Death Note Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:46 pm

About death note
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
BlueRose

BlueRose


Mesaje : 65
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Timişoara

Death Note Empty
MesajSubiect: Re: Death Note   Death Note Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 10:41 pm

Interesant anime-ul, dar a doua serie a distrut totul ! Si sincer, mi-au placut mai mult movies, mai ales Movie II - The Last Name (Ultimul Nume). study
Sus In jos
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

Death Note Empty
MesajSubiect: Re: Death Note   Death Note Icon_minitimeMar Aug 24, 2010 11:56 am

Sincera sa fiu...dupa parerea mea acest anime are si parti bune si parti rele. Adika...Light a devenit obsedat de carnetele mortii...bineinteles in majoritatea cazurilor geniile ca el, au nevoie de provocari, dar asta nu ii scuza actiunile. Apoi, comportamentul Misei ba ma intriga, ba ma emotiona. Adika, mi se pare chiar proasta daca vroia sa il ajute pe Light, doar din cauza ca el ii omora pe criminali. Pt el, nu exista nicio diferenta in a omori un om de rand, absolut nevionovat si un criminal. Plus ca dorea sa para un justitiar, pe cand reusea doar sa se comporte ca un psihopat. Dupa parerea mea, nimeni n-are dreptul sa judece sau sa faca o astfel de "dreptate"ca cea facuta de el. Iar Misa mi s-a parut total cretina pt ca il ajuta. El nu omora criminalii pt faptele lor, ci doar din cauza ca erau accesibili si buni cobai. Atat. Iar Misa...ei bine...era oarba daca nu obs asta. Mi s-a parut chiar josnic ca s-a folosit de ea, intr-un asemenea hal. Cat despre L...chiar incepuse sa imi plk de personalitatea lui, si in final mi-a dat imp ca intr-un fel ff ciudat, a fost bine ca l-a intalnit pe Light...Amandoi niste genii...
Per total...un anime bun, care a devenit asa mai ales ideii. Cred ca aceasta combinatie absolut "mortala" ca sa zik asa, a persobajelor, a creat intreg scenariul.
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Death Note Empty
MesajSubiect: Re: Death Note   Death Note Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 1:39 am

M............si ....L..........GAY!
Asa acum ca am lamurit asta....
De ce au facut sezonul 2? ..o_O
Huh? De ce?
Deci primul va jur a fost super, da pana si Misa care vriam sa ii dau o ptarda si un gust din asffatu de Bucuresti de sa ma tina Shinigami in lesa da a fost super. Ei al doilea la pus in lumina : hai ca o dam in sf-uri si acum e mare justitiar psihopat! Episodele lame cu intriga simai lame......sa continuai.
Anime super...primu sezon doar!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Death Note Empty
MesajSubiect: Re: Death Note   Death Note Icon_minitime

Sus In jos
 
Death Note
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Death Note

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Desene animate noi :: Anime-
Mergi direct la: