Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce culoare are inima ta??

In jos 
+5
xXLemonChoco
Chocolate
Elyza
Kyaku
Smile:)
9 participanți
AutorMesaj
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 1:40 pm

http://www.clopotel.ro/funny/teste/test-Ce_culoare_are_inima_ta-342.html

As prefera ca dupa ce va faceti testul sa va scrieti impresia si rezultatul si as prefera sa nu faceti spam. Have fun!
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
Kyaku

Kyaku


Mesaje : 63
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 29
Localizare : Giurgiu

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:00 pm

Neagra - Nu-ti pasa de nimic. Faci ce vrei si nu te gandesti niciodata la ce spun ce-i din jurul tau. Esti creativ/a si iti place singuratatea. daca ai putea sa traiesti singur intr-o camera intunecata in singuratate ai face asta.

Ei bine e fascinant cât de bine m-a ghicit. Nu prea mă asteptam sa-mi iasă ceva corect, but da, cred ca culoarea negra îmi caracterizează cel mai bine inima. Totul e complet adevarat, nu pot să neg-__-", din pacate.
Sus In jos
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:11 pm

A mea are culoarea:
Albastra - Esti o persoana calma si iei lucrurile asa cum sunt. Nu te grabesti niciodata, iar asta face ca lucrurile sa-ti iasa bine. Lumea te vrea in jurul ei pentru ca stii sa dai din calmul tau celor din jur. Stii sa dai sfaturi bune si esti un prieten adevarat

Si pe mine m-a ghicit, desi uneori sunt foarte agitata si ii agit si pe cei din jur, daca stau fata-n fata cu diferite situatii stiu sa imi mentin calmul.
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
Elyza

Elyza


Mesaje : 45
Data de inscriere : 03/04/2010
Varsta : 28
Localizare : targu jiu

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 3:03 pm

my heart is yellow Laughing Laughing
Galbena - Iti place sa fii mereu in centrul atentiei. Esti o persoana plina de energie, iar lumea te vrea in jurul ei ca sa le dai putin din pofta ta de viata. Esti optimist/a si privesti intotdeauna partea plina a paharului.
..........that is sooooo true!!!! Laughing Laughing
Sus In jos
Chocolate




Mesaje : 46
Data de inscriere : 03/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Targu Jiu

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeDum Apr 04, 2010 7:02 pm

ca la sabi:))(incep sa cred ca am fost surori in viata anterioara...e prea wierd Twisted Evil )
Rezultatul tau:
Albastra - Esti o persoana calma si iei lucrurile asa cum sunt. Nu te grabesti niciodata, iar asta face ca lucrurile sa-ti iasa bine. Lumea te vrea in jurul ei pentru ca stii sa dai din calmul tau celor din jur. Stii sa dai sfaturi bune si esti un prieten adevarat.
Sus In jos
xXLemonChoco




Mesaje : 31
Data de inscriere : 05/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Tg-Jiu

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeVin Apr 09, 2010 9:09 pm

Neagra - Nu-ti pasa de nimic. Faci ce vrei si nu te gandesti niciodata la ce spun ce-i din jurul tau. Esti creativ/a si iti place singuratatea. daca ai putea sa traiesti singur intr-o camera intunecata in singuratate ai face asta.

nu ma asteptam, chiar nu ma asteptam -___-"
ca am renuntat la firea mea dark de ceva vreme Smile)
Sus In jos
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeSam Apr 10, 2010 2:16 am

Galbena - Iti place sa fii mereu in centrul atentiei. Esti o persoana plina de energie, iar lumea te vrea in jurul ei ca sa le dai putin din pofta ta de viata. Esti optimist/a si privesti intotdeauna partea plina a paharului.


Smile) ai ca au nimerito:D sunt a 2 pers cu aceasta culoare yee:X:X
Sus In jos
den.n

den.n


Mesaje : 26
Data de inscriere : 13/05/2010
Varsta : 28
Localizare : printre Gayy.:o

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 8:41 pm

Albastra - Esti o persoana calma si iei lucrurile asa cum sunt. Nu te grabesti niciodata, iar asta face ca lucrurile sa-ti iasa bine. Lumea te vrea in jurul ei pentru ca stii sa dai din calmul tau celor din jur. Stii sa dai sfaturi bune si esti un prieten adevarat.
Sus In jos
BlueRose

BlueRose


Mesaje : 65
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Timişoara

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeVin Aug 27, 2010 11:24 am

Albastra - Esti o persoana calma si iei lucrurile asa cum sunt. Nu te grabesti niciodata, iar asta face ca lucrurile sa-ti iasa bine. Lumea te vrea in jurul ei pentru ca stii sa dai din calmul tau celor din jur. Stii sa dai sfaturi bune si esti un prieten adevarat.

In general...da Razz
Sus In jos
darlacat

darlacat


Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/09/2010
Varsta : 27
Localizare : Oradea.........mai e cazul sa scriu judet si tara? cine nu stie n-are decat sa pice le geografie :))

Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitimeDum Sept 26, 2010 1:28 pm

Albastra - Esti o persoana calma si iei lucrurile asa cum sunt. Nu te grabesti niciodata, iar asta face ca lucrurile sa-ti iasa bine. Lumea te vrea in jurul ei pentru ca stii sa dai din calmul tau celor din jur. Stii sa dai sfaturi bune si esti un prieten adevarat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce culoare are inima ta?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce culoare are inima ta??   Ce culoare are inima ta?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce culoare are inima ta??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce culoare te reprezinta?
» Ink heart- Inima de cerneala de Cornelia Funke

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Cafenea :: Quizz-uri-
Mergi direct la: