Smile:)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


E un forum pt cei care vor sa zambeasca chiar daca le vine sa planga.... E un forum unde se vor putea descarca emotional, unde isi vor putea lasa imaginatia sa zboare..... E un forum care este "ridicat"pe baza devizei: Rad cand imi vine sa plang
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Naruto

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Smile:)
Admin
Smile:)


Mesaje : 247
Data de inscriere : 27/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Oradea,Bihor

Naruto Empty
MesajSubiect: Naruto   Naruto Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:50 pm

Buuun...uite un subiect luuung
Sus In jos
https://mysmileismymake-up.forumgratuit.ro
Kyaku

Kyaku


Mesaje : 63
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 29
Localizare : Giurgiu

Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Naruto   Naruto Icon_minitimeMar Apr 06, 2010 3:09 pm

Într'adevăr ar putea deveni un subiect extrem de lung.
Nu am de gând să ridic animeul în slavi pentru că pe mine personal a început să mă cam streseze.
Cu toate ca povestea îmi pare interesantă, şi a fost la început. Era ceva complet nou, tehnici de luptă, denumiri, înfăţişarea personajelor, viaţa si trecutul lor. Grafica de asemenea chiar mă încântă. Şi cu toate acestea nu îmi mai place. De ce? Pentru ca totusi are peste 300 de episoade mi se pare, iar din cate am auzit, totul se învarte în jurul lui Sasuke, care vrea să-l omoare pe Naruto şi cel din urmă care doreste să-l aducă pe Sasuke înapoi.
Plus celelalte povesti şi interferenţe pe apar pe parcurs. Nu ştiu de ce dar sper să se termine. Totul a devenit o manie. Dar presupun ca vor continua animeul încă căţiva ani din nefericire.
Voi ce credeţi? Ar trebuii să se termine Naruto ? Are totusi căţiva ani buni de când a apărut, ştiu că s-au sărbatorit 10 ani de la apariţia lui.
Sus In jos
fake_fate

fake_fate


Mesaje : 132
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 31
Localizare : In Galaxy

Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Naruto   Naruto Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 3:44 pm

Nush, adika da este un anime superr! Dar asta afost cv de genu la inceput acum imi e sila sa ma uit la ea..si chiar nu ma mai uit. Inca imi place, mai ales felul in care animeul este desenat , dar nu mai am rabdare sa il urmaresc......mai ales in episoadele u 50000 de explicatii!
Sus In jos
BlueRose

BlueRose


Mesaje : 65
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Timişoara

Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Naruto   Naruto Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 10:57 pm

Da, si mie imi placea, mai ales fazele comice cu Naruto si "plictiseala" lui Kakashi/Shikamaru...la inceput. Si-a pierdut farmecul, e chiar plictisitor, adica bun - era interesanta povestea, dar luptele dureaza PREA MULT (2-3 episoade una singura, hai serios, e prea mult). Apoi Sasuke a inceput sa tot piarda lupte si deja devenea previzibila chestia asta, dupoa paraseste Konoha si...anime-ul se duce de rapa. Zau asa, Sasuke nu este anime-ul...se numeste "Naruto" , deci ar trebui sa fie vorba mai mult de ce face el.
Cum a spus si Kyaku, totul se invarte in jurul temei "Sa-l aducem pe Sasuke inapoi" si "Sa-l omoram pe Naruto". Chiar ar trebui sa se termine ! Apropo, Kyaku, sunt peste 300 numai in Naruto, dar mai e si Naruto Shippuden care inca mai e in lucru...si sunt chiar 10 ani. Din cate imi aduc aminte s-a dufuzat prima oara in februarie 2010...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Naruto   Naruto Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dragostea nu are vârstă [Naruto]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Smile:) :: Desene animate noi :: Anime-
Mergi direct la: